معرفی یکی از سریع ترین مراکز تخصصی

سپهر رایانه

سپهر رایانه منبع تخصصی تعمیرات کامپیوتر با محوریت تعمیر تخصصی شکل های جور واجور لپ تاپ، نمایشگر، پرینتر و سخت افزار از دهه ۷۰ کار خود رو شروع کرد.

یکی از کلی مشکلاتی که همیشه در زمان خرابی سخت افزارهایی مانند لپ تاپ، نمایشگر، پرینتر و کامیپوترها به وجود میاد اینه که دستگاه مورد نظر چیجوری و کجا باید تعمیر شه؟ شاید انتخاب یه مجموعه مناسب از هر نظر در مرحله اول کار سختی به نظر برسه. یه جور دیگه از مشکلاتی که موقع خرابی سخت افزار پیش میاد اینه که دستگاه رو چیجوری به محل تعمیرگاه برده که خود این موضوع هم معضلاتی به همراه داره، مشکلاتی مانند ترافیک در رفت و اومد، انتخاب راه مناسب، طرح ها و محدودیت های ترافیکی و… از همه مهمتر چگونگی درست جابجایی دستگاهه که اگه در نظر گرفته نشه ممکنه خسارات مالی سنگین یا در زمانی جبران ناپذیر به وجود آورد.

مجموعه سپهر رایانه با بیشتر از ۱۷ سال تجربه در بخش سخت افزار و خدمات پس از فروش با در نظر گرفتن همه نیازها و خواسته های مشتریان در اصول کاری خود نسبت به ارائه خدمات ، ، ، تعمیر کامپیوتر رومیزی و قطعات رایانه در محل مشتری می پردازه که در این مطلب دلیل انتخاب سپهر رایانه رو بیان می کنیم.

تعمیر کامپیوتر در محل مشتری

با در نظر گرفتن اینکه حمل و نقل در شهر پرترافیکی مانند تهران به یکی از معضلات جامعه تبدیل شده و همونطور که در مقدمه گفته شد حمل و نقل دستگاه خراب به روش ناصحیح ممکن خسارات جبران ناپذیری به وجود آورد از این رو مجموعه سپهر رایانه رسالت خود رو بر این داشته که خدمات لازم مشتری رو در محل مشتری انجام بده مگه در مواردی که امکان حل مشکل در محل وجود نداشته باشه در این شرایط هم با در نظر گرفتن شرایط حمل و نقل لازم و حرفه ای مبادرت به برگشت سخت افزار به محل شرکت می کنه و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل رو بررسی و حل می کنه و دستگاه رو در محل مشتری تغییر میده.

سریع ترن زمان ممکن

همونطور که می دانیم امروزه لوازم رایانه ای نقش کلی ای در زندگی شخصی و کاری افراد دارن و نبود این لوازم واسه آدم امروزی کمی سخته به خاطر همین سرعت در ارائه خدمت از طرف سپهر رایانه به یه امر اساسی تبدیل شده و همیشه به این اصل پایبنده.

پاسخگویی تا ۱۲ شب

از دیگر مواردی که می توان به اون اشاره کرد پاسخگویی تیم فنی شرکت به مشتریان از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ شبه.

بهره بردن از تیم خبره و حرفه ای

از دیگر امتیازات این مجموعه می توان به داشتن تیمی مجرب اشاره کرد. همه اعضای تیم فنی و تکنسین های این مجموعه دارای علم روز دنیای IT  و سخت افزار هستن تا موقع مراجعه بتونن در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل رو حل کنن.

گارانتی ۶ ماهه

یه جور دیگه از مشکلاتی که بیشترً واسه آدمایی که لوازم و سخت افزار خود رو تعمیر کرده ان اینه که دستگاه دوباره دچار مشکل می شه. از این رو سپهر رایانه همه خدمات انجام شده واسه مشتریان رو با در نظر گرفتن ۶ ماه گارانتی بدون قید و شرط ارائه می کنه.

سپهر رایانه با بهره مندی از علم تخصصی تعمیرات تخصصی لپ تاپ، تعمیر و سرویس پرینتر و دستگاه کپی و تعمیر شکل های جور واجور سخت افزار رو به دقت هرچه تموم تر انجام می دهد. تعمیر در کمترین زمان و ارائه به صرفه ترین هزینه از جمله خدمات منحصر به فرد در سپهر رایانه س.

علاقه مندان می تونن واسه رابطه با سپهر رایانه به وب سایت  https://sepehr-group.com  یا شماره تلفن های  ۷۷۶۰۸۸۸۹-۰۲۱ ؛ ۷۷۶۳۱۷۰۸-۰۲۱ و ۷۷۶۳۱۷۰۹-۰۲۱ تا ساعت ۱۲ شب تماس حاصل کنن.

 

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

Author: میهمان