نگهداری از سالمند در منزل را به مراکز مراقبتی و پرستاری بسپارید

باور اینکه سالمندان به مرحله‌ای از زندگی رسیده‌اند که به تنهایی دیگر قادر به اداره زندگی خود نیستند؛ برای فرزندان و همسران آنها گاهی اوقات بسیار دشوار است. اما باید بدانید که متاسفانه این گروه به مراقبت مداوم یا کمک طولانی مدت نیاز دارند. یک مرکز مراقبتی و پرستاری، برنامه‌هایی را برای مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل تهیه می‌کند که ضمن مراقبت از سالمندان در کمال آسایش در خانه خود، استقلال آنها را ارتقا می‌بخشند. این مراکز با ارزیابی نیازهای مراقبتی و پرستاری عزیز شما و مشاوره همزمان با پزشک معالج این افراد، برنامه‌ای را برای پرستاری و مراقبت از آنها به منظور اطمینان از تداوم سلامتیشان، چه به صورت روزمره و چه در حد یک ویزیت دوره‌ای تهیه می‌کنند. هدف این مراکز کمک و حمایت از کسانی است که به دلیل مشکلات شغلی و یا فردی در رسیدگی به والدین خود عاجز و ناتوان مانده‌اند و برای مراقبت از سلامتی این اعضای خانواده بسیار محدودیت دارند.
خدمات
نگهداری از سالمند در منزل
شامل مراقبت و پرستاری مداوم از وضعیت جسمی ‌والدین و کمک به کاهش تعداد مراجعات آنها برای ویزیت پزشک معالج در مطب و بیمارستان است. یک پرستار سالمند و تیم پزشکی همراهش با سازماندهی ویزیت‌های پزشکی و توجه روزانه به وضعیت جسمی‌ و سلامتی این افراد، در کنار کمک گرفتن از روش‌های درمانی مانند فیزیوتراپی و…، به خانواده‌ها و فرزندان این افراد اطمینان خاطر می‌دهند که عزیز سالمندشان در بهترین حالت ممکن روحی و جسمی ‌قرار دارد.
یک پرستار سالمند آموزش دیده و مهربان در مراکز مراقبتی و پرستاری برای کمک به زندگی بهتر و مراقبت‌های بهداشتی اساسی و پشتیبانی روزمره از نیازهای مختلف افراد مسن مانند بهداشت، کمک‌های جسمی ‌و حرکتی، پزشکی و پرستاری، رژیم غذایی و موارد دیگر برای نگهداری از سالمند در منزل آنها حضور پیدا می‌کند. پرستاران سالمند این مراکز مراقبتی به عنوان یک همراه نزدیک با سالمندان عمل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *